15

Aktuálně

Masaryk run, 11.4.2015

13.04.2015 | Lucie Závodná | 2 komentáře

Byla sobotka 11.4.2015, krásné slunné počasíčko a tak Lůca s Lampou společně se svými týmovými parťáky vyrazily směr Masarykův okruh, kde si přišly změřit síly s ostatními závodníky ve štafetovém běhu na 2x5,2km.

Na Balkánský sedmiboj se vydal Erik s Mončou bo nikdo ostatní na to neměl bowlingové ani kulečníkové koule. Ještě tam byla taky Míša, ale ta dělala, že k nám nepatří nebo co... měla tam jinýho frajera (no nepochopíš...). Celkem 11 smíšených dvojic v 7 disciplínách.

Není nad to připomenout si a zapít největší úspěchy roku, tentokrát toho dvatisícečtrnáctého. V sobotu 28.3.2015 se sešlo 19 členů Meteoru + jedna pražská posila v Café Society.

10. závěrečné kolo Brněnského běžeckého poháru, neděle 29.3.2015, Brněnská přehrada.

Byl krasný jarní den a tak se Lůca s Lampou rozhodli zúčastnit 70. výročního běhu Lužánkami. Zaza byl lenivý a tak se s pivíčkem rozhodl alespoň podporovat účastnice na trati.

Tak jako slunečnice otáčí se za sluncem, tak rychlobruslař krouží kolem své osy pořád dokola, až má od tření narážejícího vzduchu hlavu dohola.

9. kolo Brněnského běžeckého poháru, sobota 14.3.2015, Nový Lískovec, start na 5,6 km, 10:30 ZŠ Kamínky.

Středeční večery už jistou dobu patří vědomostem. Nejinak tomu bylo 11. března, kdy se Meteor představil v dalším kole hospodského kvízu U Šošona. Své nekonečné znalosti přišli tentokrát prezentovat (v pořadí příchodu) Maka, Erik, Kér, Vechys, Zaza, Lůca a s jednokolvým zpožděním Váňa.

Byl pozdní večer, 22. únor – večerní únor byl lásky čas. Konkrétně lásky ke Žďárské lize mistrů, která měla v tento poetický termín na programu bowlingové klání. Romantická srdíčka nezapřela osmičlenná sestava Meteoru, která se sjela z různých koutů zeměkoule, aby zakončila víkend obhajobou loňských pozic. Vždyť v soutěži týmů Meteor tuto disciplínu minulou zimu ovládl!

Zprávy z posledného preteku Jihomoravského svetového poháru, ktorý sa uskutočnil v moravskom Kitzbuheli medzi vinacami, trávou a kúpaliskom. Počasie v Brne určite odradilo mnoho záujemcov, ale Nemčičky bašu prekvapili slnkom a krásnym počasím.