neúčast: vechys , erik
15

Aktuálně

Bylo sobotní dopoledne a tak se pár meteoriťáků rozhodlo provětrat své zaprášené badecové rakety v hale na Sprintu v Brně.

Členové, kterým se podařilo najít po skříních raketu - Lůca, Zaza,  Léňa, Maka. Vechys byl bohužel neúspešný a tak přišel alespoň ve svých domácích pantoflíčkách zafandit. Později se objevila i naše těhulka Bára s fazolkou

Kuželky – zrádné, nevyzpytatelné, záškodnické, křivácké, obtloustlé, hruškovité, nabubřelé a zákeřné to postavičky. S těmito nelichotivými panďuláky se dal chtíc nechtíc i Meteor do křížku a zvedl vhozenou rukavici a poctil svou účastí kuželnu U pily, kde mají jednu z nerovnějších drah v širém okolí.

Bylo krásné nedělní ráno. Říkala jsem si v duchu, jací jsou chlapci z Meteoru zodpovědní, že si půjdou zahrát pétanque i po prohýřené noci. Fakt pecka.

Masaryk run, 11.4.2015

13.04.2015 | Lucie Závodná | 2 komentáře

Byla sobotka 11.4.2015, krásné slunné počasíčko a tak Lůca s Lampou společně se svými týmovými parťáky vyrazily směr Masarykův okruh, kde si přišly změřit síly s ostatními závodníky ve štafetovém běhu na 2x5,2km.

Na Balkánský sedmiboj se vydal Erik s Mončou bo nikdo ostatní na to neměl bowlingové ani kulečníkové koule. Ještě tam byla taky Míša, ale ta dělala, že k nám nepatří nebo co... měla tam jinýho frajera (no nepochopíš...). Celkem 11 smíšených dvojic v 7 disciplínách.

Není nad to připomenout si a zapít největší úspěchy roku, tentokrát toho dvatisícečtrnáctého. V sobotu 28.3.2015 se sešlo 19 členů Meteoru + jedna pražská posila v Café Society.

10. závěrečné kolo Brněnského běžeckého poháru, neděle 29.3.2015, Brněnská přehrada.

Byl krasný jarní den a tak se Lůca s Lampou rozhodli zúčastnit 70. výročního běhu Lužánkami. Zaza byl lenivý a tak se s pivíčkem rozhodl alespoň podporovat účastnice na trati.

Tak jako slunečnice otáčí se za sluncem, tak rychlobruslař krouží kolem své osy pořád dokola, až má od tření narážejícího vzduchu hlavu dohola.

9. kolo Brněnského běžeckého poháru, sobota 14.3.2015, Nový Lískovec, start na 5,6 km, 10:30 ZŠ Kamínky.