10
11
12

Triexpert Cup 2018

Už je to sice nějaká doba od posledního závodu u Anthroposu, ale na sepsání pár řádků není nikdy pozdě. Kdo že vše za "BK" Meteor Brno reprezentoval? Kolik jsme toho celkem naběhali? Kdo byl nejrychlejší? To vše se v tomto zápise dozvíte.

Tato prestižní série běžeckých závodů obsahuje 20 závodů na několika místech v Brně a okolí. K dobrému umístění v celkovém hodnocení je třeba uběhnout minimálně 13 závodů, které se počítají.

V tabulce níže můžete vidět, že nás letos reprezentovalo 7 běžců, nejlépe se umístil Yago těsně před první ženou. Nejvíce závodů a tedy i naběhaných km má Marťásek, celkem jsme naběhali 463km, nejlepší umístění v kategorii má PP s 4. místem mezi ženami. Nejlepší průměrné tempo má Maka. Nejlepší tempo na závod má Honza 3:41. Trať, kde se běhají nejlepší časy je o osobních preferencích, jak rád kdo krouží na oválu, zato trať s nejhorším tempem je zcela jasně Myslivna, která je postrachem nejednoho běžce i Erika :-)

Jméno Pořadí Počet závodů Celkem naběháno Průměrné tempo Nejlepší tempo Nejhorší tempo
Maka 711 1 8,8 3:55 3:55 - Obřany 8,8km 3:55 - Obřany 8,8km

Na závěr bych chtěl poděkovat velkému množství fanoušků, kteří nám běžcům dodávají sílu a motivaci podávat maximální výkony alespoň ve chvíli, když jsou na dohled. Nejpravidelnějším fanouškem letos byl opět pan K, kterému ovšem výrazně šlape na paty Erik.