o nás
aktuálně
fotogalerie
video
členové
fanshop
chat
ankety
odkazy
kontakt
29
30
31
01
02
03
04
05
06
06.04.2024
Morkovské bajk
účast:
erik , marťásek
neúčast:
vechys
07
07.04.2024
ŽLM bowling
účast:
erik
neúčast:
vechys
08
09
10
11
12
13
13.04.2024
Chřibská 50
účast:
neúčast:
vechys
14
15
16
17
18
18.04.2024
Brněnský KOMÁR
účast:
erik
neúčast:
19
20
21
21.04.2024
Curling Brno
účast:
neúčast:
erik
22
23
24
25
26
27
27.04.2024
Rohálovská 50ka
účast:
vechys
neúčast:
erik
Přihlásit se
Fotogalerie |
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Sálová kopaná VUT, 15.12.2010
Basket VUT, 14.12.2010
Badminton VUT, 14.12.2010
Volejbal VUT, 13.12.2010
Tenis VUT, 13.12.2010
Volejbal, turnaj "O Vánocního kapra", 11.12.2010
Beach volejbal, VŠ liga, 4.12.2010
Vánoční hry - šipky
PSP florbal, 20.11.2010
Grasski ples, 5.11.2010
Honba za vinným pokladem, 30.10.2010
Frisbee , VUT turnaj, 14.10.2010
Nohejbal, Chrlice Open, 9.10.2010
Softbal, Podzimní hit, 3.10.2010
LPV Velké Meziříčí, 2.10.2010
Míčový sedmiboj dvojic, 25.9.2010
Tenis, Podzimní turnaj VUT, 18.9.2010
Brněnský pohár Pétanque, 16. kolo, 13.9.2010
Grasski, MČR Předklášteří, 11.-12.9.2010
Brněnský pohár Pétanque, 15. kolo, 6.9.2010
Grasski, ČP Velké Meziříčí, 4.-5.9.2010
Tenis, Ski klub Open, 4.9.2010
Plážový fotbal, PSP, 28.8.2010
Brněnský pohár Pétanque, 13. kolo, 23.8.2010
Cyklistika, Okolobrna, 22.8.2010
Soustředění Pag, srpen 2010
Brněnský pohár Pétanque, 12. kolo, 16.8..2010
Grasski, ČP Olešnice, 24.-25.7.2010
Beach tenis, 1.8.2010
Beach volejbal, 31.7.2010
Grasski, světový pohár Čenkovice, 3.-4.7.2010
Cyklo časovka, Žďárská liga mistrů, 27.6.2010
Brněnský pohár Pétanque, 10. kolo, 21.6.2010
Adamov PUB, 19.6.2010
Run-Up Zlín, 18.6.2010
Pálavský koloběh, 12.6.2010
Brněnský pohár Pétanque, 9. kolo, 14.6.2010
Inline brusle, Žďárská liga mistrů, 13.6.2010
Volejbal, Mix Cup, 6.6.2010
Brněnský pohár Pétanque, 7. kolo, 31.5.2010
Atletika, Žďárská liga mistrů, 23.5.2010
Brněnský pohár Pétanque, 6. kolo, 24.5.2010
Stolní tenis, STC Cup, 23.5.2010
Hostěnický běh se psem, 22.5.2010
Brněnský pohár Pétanque, 5. kolo, 17.5.2010
Brněnský pohár Pétanque, 4. kolo, 10.5.2010
Brněnský pohár Pétanque, 3. kolo, 3.5.2010
Brněnské běhy, 2.5.2010
Badminton, Malý Open, 1.5.2010
Malá kopaná, přebor VUT, 28.4.2010
Plavání, Májové Aquarium, 26.4.2010
Brněnský pohár Pétanque, 2. kolo, 26.4.2010
Duatlon, Pernštejnské peklo, 24.4.2010
Šipky, přebor VUT, 22.4.2010
Brněnský pohár Pétanque, 1. kolo, 19.4.2010
Bowling Cup, 18.4.2010
Běh na 53, 14.4.2010
Plavání, Žďárská liga mistrů, 11.4.2010
Florbal, turnaj "O Velikonočního beránka", 7.4.2010
1/2maraton Praha, 27.3.2010
Běh Lužánkami, 27.3.2010
Short track, Žďárská liga mistrů, 21.3.2010
2. narozeniny Meteoru, 10.3.2010
BBP - Modřický pohár, 6.3.2010
Dolní Morava, 27.-28.2.2010
Lyžování, FIS-CIT Kyčerka, 20.-21.2.2009
Skikros, ČP Dolní Morava , 13.2.2010
Lyžování, FIS-UNI Bílá, 13.-14.2.2009
Bowling Cup, 24.1.2010
Štěpánský běh Syrovice, 26.12.2009
Anketa
Která rodina vyhraje bodování aktivity v roce 2022?
Klimešovi
(112x - 39.16%)
Paříkovi
(27x - 9.44%)
Vechetovi
(38x - 13.29%)
Janíkovi
(34x - 11.89%)
Matyášovi
(37x - 12.94%)
Malačkovi
(19x - 6.64%)
jiní
(19x - 6.64%)
Celkem hlasů:
286
Nově přidáno
26.03.2024 10:27 | Akce
-
MTB Amtech-Juvacyklo…
26.03.2024 10:26 | Akce
-
Slovácký okruh
25.03.2024 09:42 | Akce
-
Skalička Tour
23.03.2024 14:57 | Akce
-
Blanenský kros
21.03.2024 18:47 | Akce
-
Beh o Velkopavlovickou…
21.03.2024 10:50 | Akce
-
Míčový sedmiboj Česká
15.03.2024 13:35 | Akce
-
Brněnský KOMÁR
15.03.2024 13:35 | Akce
-
Brněnský KOMÁR
15.03.2024 13:34 | Akce
-
Brněnský KOMÁR
15.03.2024 13:34 | Akce
-
Brněnský KOMÁR
Brzy slaví
29.3:
-
Alžběta Recová
1.4:
-
Jan Gardavský
3.4:
-
Vladimír Fuchs
4.4:
-
Marek Štoss
8.4:
-
Vít Pečeňa
10.4:
-
Jakub Růžička
12.4:
-
Richard Kudělásek
14.4:
-
Jan Pařík
17.4:
-
Michal Všianský
19.4:
-
Adam Kapoun
23.4:
-
Romana Fendrichová
23.4:
-
David Ryšavý
26.4:
-
Vendula Bartáková